Hakkımızda - YOZGAT ŞAHİN YAPI PVC, YOZGAT PVC, CAM BALKON, son dakika,PANJUR, KEPENK, FOTOSEL KAPI, KAYAR KAPI, ALÜMİNYUM DOĞRAMA, OTOMASYON SİSTEMLERİ, ISICAM,
Döviz Kurları

 
YOZGAT ŞEFAATLİ ŞUBE..
YOZGAT ŞEFAATLİ HACI BAYRAM KARABULUT CADDESİNDE HİZMETİNİZDEYİZ....    
Devamı >
YOZGAT KEPENK OTOMAT..
Yozgat Otomatik kayar kapı fotoselli kapılar Yozgat Otomatik Kepenk ve Panjur işleriniz Yozgat Otomatik Bariyerler..
Devamı >
PVC KAPI PENCERE FİY..
Pvc Kapı Pencere Fiyatları Düşürdük
Devamı >
NEDEN PVC ?
    Günümüzün artan enerji masraflarından dolayı, her geçen gün dah..
Devamı >
CAM BALKON SİSTEM ÖZ..
Cam Balkon Sistem Avantajları   Cam Balkon Kapatma Sistemimizde cam aralarında özel şeffaf fitiller..
Devamı >
Gazeteler

 
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Kurulduğu 1985 yılında sektöre dahil olarak imalat ve montaj kalitesiyle yüksek standartta ürünü hedeflemiştir. Profesyonel bir ekip olarak kurulan firmamız Yozgat da başlayan faaliyetlerine İlçelerdeki temsilciliklerle geliştirmiştir, öncelikle ürün ve hizmettte kalite hedefi ile çalışmalarına yön vererek sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almayı başarmıştır. Satış, üretim ve montajın yanında piyasadaki yerini hazırlamak ve pazara kendini kabul ettirmek için çalışmalarına hızla devam etmektedir. 

Firmamız 1985 yılında Alüminyumla başladığı işine 1995 yılında Pvc Kapı Pencere Sektörüne giriş yapmıştır. Bunun yanında Manuel Panjur & kepenk üretim ve montajını yapmaya başlamıştır.

1999 yılında cam balkon imalatı ve montajı yaparak Yozgat’ta bir ilki gerçekleştirmiştir.  ŞAHİN YAPI ailesi olarak hızlı ve kaliteli yükselişimizi her geçen gün daha ileriye taşımaktayız.

2003 yılında Yozgat’a otomasyon sistemlerinden otomatik fotosel kapı, otomatik panjur sistemleri, Otomatik Döner Kapı ve Otomatik Garaj Kapısı getirerek yine bir ilki başarmıştır.

 ŞAHİN YAPI ailesi olarak alanında en iyi personeliyle alanının en kaliiteli ürünlerini kullanarak sürekli müşteri memnuniyetini benimseyen hizmet anlayışıyla gururla hizmet vermektedir. Kurulduğu ilk günden beri Yozgat'ın bir numaralı üreticisi olmuştur.

Çalışma sistemimiz asla üretip satmak değildir. Her türlü teknik hizmet ve servis anlayışımızla ürünlerimizin arkasındayız. Biliyoruz ki sadece bu sektörde değil tüm sektörler de yaşanılan en büyük sıkıntı satış sonrası servis hizmetidir. Siz bu hizmeti kusursuz yapabilirseniz , başka hiçbir çaba göstermenize gerek kalmayacaktır ve  bu anlayış ile yolumuza devam etmekteyiz.

ŞAHİN YAPI olarak şuna inanıyoruz ki, sistem üretiminin her basamağında, profilden en küçük vida parçasına kadar doğru tercihler tüm sistemin kalitesini garanti altına alır. Bu anlamda, sisteme katılan en ufak parça kaliteli üretimin maksimum konfor ve güvenliğin ölçütüdür ve biliyoruz ki bir ürünün kalitesi şirketin tamamının kalitesinin aynasıdır.

Bu anlayışla çıktığımız yolda kaliteli malzeme, üstün hizmet anlayışı ve sorumluluk beraberinde başarımızı getirecektir.

Tekrar söylüyoruz “Başaramamız için hiçbir neden göremiyoruz ve biz bu işi iyi biliyoruz”

ŞAHİN YAPI “SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER ÜRETİR”

Saygılarımızla,

 
Kampanyalar
Duşakabin
Duşakabinlerde Şok Fiyatlar
Otomasyon Sistemleri
Yana Kayar Fotosel Kapılar 1000€ dan başlayan fiyatlarla Yozgat otomatik fotoselli kapılarda daha detaylı bilgilere ulaşmak iç..
Otomasyon Sistemleri
Otomatik Panjur ve Kepenklerde Size Özel Çözümler Şahin Yapı' da
Cam Balkon
super seri cam balkon imalatına başlanmıştır.
Son Dakika Haberleri

 

WhatsApp İhbar Hattımız ( HER TÜRLÜ SORULARINIZI EN KISA SÜREDE ÇÖZÜYORUZ)