Cam Balkon Sistem Avantajları

 

Cam Balkon Kapatma Sistemimizde cam aralarında özel şeffaf fitiller kullanılmaktadır.Kilitler,kilit kulpları,rüzgarlıklar ve benzeri montaj aksesuarları standarttır.


 

·         Cam Balkon Kapatma Sistemimizde profil aralarında altta ve üstte 2 sıra olmak üzere 1000’lik kıl fitil bulunmaktadır.

·         Cam fitilleri,kıl fitiller ve silikon sayesinde toz,ses,gürültü ve ısıda önemli bir seviyede izolasyon sağlanır.

·         Her cam plakasında altta 2 , üstte 2 olmak üzere toplam 4 adet teker mevcuttur.Teker takımları paslanmazdır ve teker rulmanlarının üzeri polyemid kaplamadır.

·         Montaj : Sipariş tarihi itibari ile en geç 15-20 gün sonra uzman personel tarafından cam balkon montajı yapılır.

·         2 yıl işçilik ve malzeme garantisi.İki yıl içerisinde meydana gelebilecek teknik ve mekanik arıza ve aksaklıkların ücretsiz olarak düzeltilmesi ve tamiratının yapılması.(Malzemede kullanım hatasından dolayı oluşan arızalar ve cam kırılması garanti kapsamı dışındadır)

·         İki yıl sonrasında meydana gelebilecek arızaların servis ücreti karşılığı tamir edilmesi ve yedek parça ihtiyacının ücret karşılığı tedarik edilmesi.